od Magdalena Růžičková - 0 Komentáře

Pochopení konceptu Indica

Jak môžu tě, kdo jsou blízcí mým srdcům, znát, jsem měla jediné setkání s Indicou, které rozhodně nebylo tak překvapivé, jak by člověk očekával. To bylo kolem roku 2018 a já si prostě kouřila svůj obvyklý bramborový joint. Ale víte co? Cítila jsem se úplně jinak. Došlo mi, že to, co jsem právě vzala, nebylo můj obvyklý sativa druh, ale něco úplně jiného. Byla to Indica!

Indica je jednou ze dvou primárních odrůd konopí. Původní divoké odrůdy indica pochází z dnešního Pákistánu a Afghánistánu, kde se adaptují na obtížné životní podmínky. Nyní mi to dává smysl, proč tolik lidí preferuje Indicu nad ostatními odrůdami. Její efekty jsou totiž mnohem intenzivnější a pronikavější. I já sama jsem se této zkušenosti při prvním setkání začala bát.

God Bud a jeji puvod

Na začátku mé cesty poznání Indic jsem narazila na jednu odrůdu, kterou jsem neznala. Byla to "God Bud". Připadala mi trochu zvláštní a byla jsem zvědavá, co je za ní. God Bud je výsledek křížení odrůd konopí z Havaje a Purple Skunk. Na výsledné rostlině je vidět krásná purpurová barva a nádherná hustá pryskyřice. A tak jsem se rozhodla, že ji vyzkouším.

Moje první zkušenost s God Bud byla úžasná! Zjistila jsem, že tohle není jen obyčejná odrůda Indicy. Měla jsem pocit, jakoby na mě něco doléhalo z nadzemských sfér. Nyní vám mohu říci, že God Bud by mohl být právě tím typem indicie, kterou jsem hledala.

Vliv God Bud na bolest

Vím, že mnoho mých přátel a čtenářů hledá konopí, které by jim pomohlo zmírnit bolest. Právě pro vás mám dobrou zprávu. God Bud je známá pro své účinky na bolest. Pocítila jsem mimo jiné i to, jak mi jeho účinky pomohly zmírnit migrénu, se kterou jsem se potýkala už několik dní.

Pokud máte chronickou bolest či migrénu, rozhodně bych vám doporučila, abyste zvážili God Bud jako jednu z vašich možností. Její účinky jsou silné a můžou vás opravdu uklidnit a přinést vám úlevu.

God Bud a insomnia

S naším hektickým stylem života se mnou hodně lidí trpí nespavostí. Někteseném víte, našla jsem perfektní řešení – God Bud! Bylo to jako bylo, zkoušela jsem ho jednou náhodou a v noci jsem spala jako mimino.

Díky hluboké relaxaci, kterou God Bud přináší, i ty nejtvrdší noční sovy jsou po konzumaci schopny odlétnout do říše snů. Pokud máte problémy se spaním, určitě bych vám doporučila toto vyzkoušet. Já jsem byla překvapená tím, jak dobře mi to pomohlo a od té doby je toto mé pravidlo.

God Bud pro uklidnění mysli

Trpíte-li úzkostí nebo depresí, pak věřím, že vám mohu poradit. God Bud mě totiž velmi pomohl uklidnit mysl a zbavit se těchto nepříjemných pocitů. Když jsem byla na dně, zjistila jsem, že toto může být skvělý nástroj pro ulevu od těchto problémů.

Vím, že to není snadné bojovat s těmito problémy, ale věřte mi, God Bud může být vašim spolehlivým přítelem. Pravdou je, že po konzumaci máte pocit skutečného uklidnění a relaxace. A to je přesně to, co potřebujete k zvládnutí těchto těžkých chvil.

God Bud a trávení

Také jste slyšeli o tom, jak konopí pomáhá při problémech s trávením? Ano, je to pravda a já mohu potvrdit, že je to tak. Když jsem měla problémy s trávením, tak jsem využila God Bud a jako by zázrakem se mi trávení zlepšilo!

Proto pokud máte jakékoliv potíže s trávením, doporučila bych vám vyzkoušet God Bud. Já sama jsem si tím prošla a mohu vám říci, že to dělá divy. God Bud není pouze výborná Indica, ale také má nespočet přínosů pro vaše zdraví.

God Bud a kreativita

God Bud je fenomenální v tom, jak ovlivňuje vaši kreativitu. Jsem blogerka, takže vím, o čem mluvím. Když mě napadl koncept tohoto článku, byla jsem ve stádiu, kdy mě ničeho nepadlo na mysl. Ale po konzumaci God Bud jsem náhle byla plná nápadů a inspirace.

Nicméně nejsem jediná, kdo to zaznamenal. Mnoho umělců a kreativních duší potvrdilo, že konzumace God Bud jim pomohla odstranit tvůrčí blok. Takže ať už jste umělec nebo jen někdo, kdo hledá inspiraci, měli byste to určitě vyzkoušet.

Závěrečné myšlenky

God Bud je odrůda konopí Indica, která mě překvapila svými účinky. Ulevila mi od bolesti, pomohla mi lépe spát a otevřela mi cestu k větší kreativitě. Troufám si říct, že je to skvělý doplněk pro každého, kdo chce zlepšit svou kvalitu života a zároveň vykonávat věci, které milují.

S God Budem jsem prošla úžasnou cestou objevování a doufám, že i vy budete mít stejně příjemnou zkušenost jako já. Nezáleží na tom, jaké máte zkušenosti s konopím, jsem si jistá, že God Bud vám může poskytnout to, co potřebujete. Tak proč to nevyzkoušet a uvidět, jak se váš život může změnit?